Dakik Ajans Profesyonel E-ticaret Web Tasarım ve Yazılım

E-TİCARET WEB TASARIM VE YAZILIMI

Dakik Ajans olarak bizler tüm diğer projelerimizde olduğu gibi, müşterilerimizin ekmek kapısı olarak gördüğümüz e-ticaret web sitelerinde de hazır paket yazılımlar veya kopya içerikler değil, sıfırdan kodlamayı tavsiye ediyor ve yapıyoruz.

Hazır paket yazılımlarda ileriye dönük geliştirme ve hata düzenleme gibi durumlarda yaşanılan sorunlar, hatta çoğu zaman hiçbir şey yapamama durumu çok sık yaşanmaktadır.

Sıfırdan kodlama;

Sıfırdan kodlama ile yapılan projelerde dosyaların korunması durumunda yıllar sonra bile sorunsuz olarak web tasarım veya yazılım aşamalarında hiçbir sorun yaşanmadan kolayca güncelleme ve geliştirmeler yapılabilir.

Ekip faktörü;

E-ticaret web sitelerinin olmazsa olmazı olan şık ve kullanışlı tasarım, özgün ve hatasız kodlama ile SEO'ya tam uyumlu planlama bu projeyi yapan ekibin kalitesini ve tecrübesini gösteren en önemli kriterdir. Biz ekip olarak partnerlerimizin talebi olsun veya olmasın ayrım gözetmeksizin tüm bu kriterleri planlayıp olabilecek en doğru şekilde kodluyoruz.

Yıllık / Periyodik Ödeme;

Bizimle sahip olacağınız e-ticaret web sitesi size her yıl tekrar tekrar masraf çıkarmaz, abonelik veya paket ücreti gibi ek ödemelerle karşılaşmazsınız. Bir defa ödeme yaparak sahip olacağınız e-ticaret web sitesi artık sizindir ve istediğiniz zaman geliştirilebilir, modül veya özellik eklenebilir, web tasarımı komple veya bölgesel olarak değiştirilip düzenlenebilir.