PERSONEL İNTRA

İŞLETMENİZ GÜVEN İÇİNDE

Personel Intra - Dakik Ajans Web Tasarım ve Yazılım

Personel Intra

İleri seviye .Net ve profesyonel Ajax mantığı ile kodlanmış, geliştirilebilirliği ve pratik kullanımı en üst düzeyde tutulmuş olan Personel İntra web yazılımı, yaklaşık 1 yıllık ekip çalışması ve saha personellerinin güncel bilgileri alınarak tasarlanıp, kodlanıp, dizayn edilmiştir.

Adana Organize Sanayi Bölge Başkanlığı ile yapılan anlaşmalar neticesinde, başkanlık bünyesinde bulunan personel arkadaşlar ile özellikle de Bilgi İşlem Departmanı koordinasyonu ile Organize Sanayi Bölge Başkanlıkları ve Bölge İşletmeleri ölçekli Şirketler için en kullanışlı ve ihtiyaca cevap verebilecek şekilde planlanmıştır.

Personel İntra yazılımımız sayesinde, işletmelerde özellikle İnsan Kaynakları ve İdari İşler birimlerinin iş yükünün büyük oranda hafifletilmesi hedeflenmiş ve gerçekleştirilmiştir.

Kodlaması yapılan Personel İntra yazılımımızın kodlama ekibinde Türkiye'nin en ileri .Net yazılım mühendislerinden bazıları görev almış, her bölüm ve modül için ayrı ayrı geniş kapsamlı araştırma yapılmıştır.

Kullanım Alanı

Organize Sanayi Bölge Başkanlıkları,

Bölge İşletmeler,

Her Seviyede Şirket ve İşletmeler,

Personel, İş ve Toplantı Takibi Yapan Kurum ve Kuruluşlar.

Giriş

Yüksek güvenlikli ve şık tasarımı ile hem gözünüze hitap edecek, hem de müşteri kitlenize ve personellerinize güven ve ilgi uyandıracak.
%100 mobil cihazlara uyumlu ve hack saldırılarına karşı ileri seviyede korumalı olan Personel İntra giriş sayfanız ile hem içiniz rahat olacak, hem de personelleriniz kullanımı hakkında size hiç soru sormayacaklar.
Personelleriniz TC Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Birim ve şahsi yetkileri dahilinde açılacak sayfa ve menüler ile rahatlıkla kullanıma başlayabilecekler.

Arayüz

Tüm Personellerinizin sisteme giriş yaptıktan sonra görebileceği Şirketinize ait Haber, Duyuru, Bilgilendirme, Kutlama ve Galeri bilgilerinin yayınlandığı "Arayüz" isimli personel bölümümüz ile herşeyden haberdar olabilecekler.
Bu bölümde Şirket veya Kurumunuza yeni katılan personel, toplantıda alınan karar duyuruları, her türlü vermek istediğiniz haber ve duyuru bilgileri ile, katıldığınız davet ve resepsiyonlara ait resim ve videoları yayınlayabileceksiniz.
Günlük olarak yemek listesi, yönetmelik bilgileri, firma formları ve ödüllendirmeler gibi işletmenize ait her türlü bilgi ve belgeyi isteğiniz doğrultusunda bu bölümden personelleriniz ile paylaşabilecek ve bu sayede ilgili birim ve personellerinizin yükünü hafifletebileceksiniz.

Özlük Bilgileri

Sadece sisteme giriş yapan personellerinizin görebileceği "Bilgilerim" sayfası ile kendilerine ait izin, özlük ve maaş bilgilerini rahatlıkla takip edebilecek ve bu sayede Muhasebe biriminizin yükü büyük ölçüde hafifleyecektir.
Ayrıca personellerinize ait "Rehber" sayfanız ile tüm personellerinizin, Telefon numaraları, mail adresleri ve resimleri ile kolaylıkla iletişim kurmaları ve koordinasyonun sağlanması daha da basitleşecektir.

Haber ve Duyurular

%100 Mobil uyumlu ve şık tasarımlı "Haberler" sayfanız ile ilk yayınınızdan itibaren oluşan tüm haber ve duyurularınıza ait bilgiler personellerinizin elinin altında olacak ve bu sayede, "Görmedim, Unuttum" gibi durumlar ortadan kaldırılacaktır.
Yayınlanan tüm haber ve duyuruların içeriğinde oluşturduğumuz okuyan ve görüntüleyenler modülümüz ile okuyup okumayan personelleriniz rahatlıkla ayrıştırılabilecektir.

Yönetim Paneli

Sadece "Yönetici" yetkisine sahip personellerinizin görüntüleyebileceği "Yönetim Paneli" bölümümüz ile bambaşka bir Dünya'ya giriş yapacaksınız.
İleri seviyede raporlamaların ve gerçek zamanlı sistem yönetimini bünyesinde barındıran bu paneliniz ile işletmenizin her türlü faaliyetine anında vakıf olabilecek ve gerekli müdehaleleri yapabileceksiniz.
Yeni personel, haber ve duyuru, gündem ve galeri gibi her türlü personel bilgilendirmelerini bu bölümden yapabilecek, personellerinizi veya birimlerinizi yetkilendirebileceksiniz.

Hedef ve Gündemler

İşletmenize ait Stratejik Hedef ve Gündemlere ait bilgileri ekleyip görüntüleyebileceğiniz, isteğiniz durumunda düzenleme ve silme işlemlerini yapabileceğiniz, aşama ve kararlar girebileceğiniz "Hedefler" ve "Gündemler" bölümleriniz ile herşey sizin yönetimizde olacak.
İstediğiniz zaman toplantılarınızda Hedef veya Gündemleri aşama ve maddeleri ile görüntüleyebilecek ve bunlara ait kararlar oluşturabileceksiniz. Bu sayede tüm toplantı ve kararlarınız kayıt altında ve güvende olacak.
Bu modüllerimiz işletmenizi fuzuli kağıt ve kayıt masraflarından kurtardığı gibi işlerinizi de düzene sokarak işleyişini artıracaktır.

Personel İntra hakkında memnuniyet bilgisi için Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Başkanlığı'ndan Bilgi İşlem birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

Anlatabildiklerimiz ve çok daha fazlası Personel İntra'da işletmenizi yönetmek için sizi bekliyor.