Dakik Ticaret ® E-Ticaret Paketleri .. “E-Ticaretin Dakik Olanı”

Dakik Ticaret E-Ticaret paketleri ile E-Ticaret Çok Kolay..

Tamamen profesyonel ve tüm detaylar düşünülerek hazırlanmış olan sistemlerimizde sitenizi yönetmek çok kolay ve pratik. Hiç kimseye bağımlı kalmadan web sitenizin her alanına müdahale edebilir ve her istediğinizi yapabilirsiniz. Aklınızdan geçen her şey düşünülerek hazırlanmış olan E Ticaret Paketleri kullanıcılarımızın karşılaştıkları sorunlar ve istekleri doğrultusunda kapsamlı bir şekilde yapılandırılmış ve yazılım uzmanı bir ekibin tamamen elden geçirdiği sistemlerimiz asp (.Net) teknolojisi ile esnek bir yapıda hazırlanmıştır. Bu gün ve gelecekte karşımıza çıkabilecek her şey için çözümler üreten sistemimiz %100 güvenli hostinglerde barındırılarak karşılaşılabilecek tüm güvenlik açıklarına karşı  güvence altına alınmıştır. Haberiniz olmadan sürekli tarafımızdan güncellenen ve yedeklenen web sitelerinizde olası bir tehlikeli durumda dakikalar içinde yedekleriniz yüklenir ve eticaret hayatınız devam eder. Sizler için tüm bu ayrıntıları düşünen uzman ekibimiz için güncel ve güvenli bir sistem esastır.

Çeşitli Firmalara binlerce lira verip gereken özen ve hassasiyetin görülmediği , teknik desteğin ve güvenin yeterince sağlanmadığı bir çok müteşebbis Dakik E Ticaret Paketleri ile tanıştı ve memnun kaldı.

En Uygun Fiyatlar ile En Doğru Hizmeti sunan Dakik Ticaret ile Tanışmak için Fırsat Fiyatı Sizleri Bekliyor.. 10 Yıllık deneyim Profesyonel bir ekip ve her anınızda telefonun diğer ucunda olan bir kadro, üstelik memnuniyet garantili…

 

WEB SİTELERİNDE SORUNLU SÜREÇLER :

Yıllarca yaptığımız gözlemler, incelemeler ve kullanıcılardan aktarılan bilgiler neticesinde ortaya çıkan sonuçlar arasında en ürkütücü olan konunun teknik destek ve hizmet sağlayıcı firmanın sorunlar ve sorulara karşı bir muhatap yetkili bulundurmaması olduğunu gördük. Hizmeti satın alan kişi ve kuruluşların bir zaman sonra karşılarında hiçbir yetkili bulamadıklarını duyduk ve öğrendik. Günümüz şartlarında herhangi bir teknik tehlike ya da kullanıcılardan kaynaklı bazı hataların karşısında kullanıcıların telaş ve panik içerisinde firmayı araması ve kimseye ulaşamaması tedirgin edici unsurların başında gelmektedir. Zira biz geldiğimiz noktada bir firma ya da kişi için web sitesinin birkaç saat kapalı kalmasının ne kadar üzücü olduğunun farkındayız. Alacağınız sınırsız hizmetin bedeli olan  500 TL içerisinde olası saldırılar, güvenlik açıkları ya da virüs bulaşması gibi tehlikelere karşı  %100 güvenli hosting, olaylara anında müdahale edebilecek üst düzey teknik bilgi,  1 yıl boyunca sınırsız teknik destek, sitenizin çeşitli kampanya ve duyurular için banner ve reklamasyon çalışmalarınızda kullanacağınız grafik çalışmaları ve sınırsız bir özgürlükte kullanabileceğiniz geliştirilebilir yönetim paneli ücrete dahil olarak sunulmaktadır.

Ekibimiz hiçbir sorun yaşamadan sitenizin sürekli açık kalması, oluşabilecek her türlü hatanın anında giderilmesi ve sizin sadece ticaretinizi yapmaya kanalize olabilmeniz için hassasiyetle yapılandırılmıştır. Web sitenizle alakalı bir çok konu hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek yoktur siz sadece ticaretinizi yönetmek için zaman harcamalısınız diğer konular tamamen ekibimizin kontrolündedir.

 

PAKETLERİN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

OPSİYONEL CANLI DESTEK

İstediğiniz an aktif edilebilir , istemediğiniz an sitenizden tamamen bir tıkla kaldırılabilir.

 Google Aramalarında Görünmek İçin %100 Uygunluk

Bilmek zorunda olmadığınız temiz url, sitemap, optimizasyon, title, description , w3 validatör, Page Speed, taglar, etiketler, h1 ve h2 kullanımları gibi terimlerin tamamı tarafımızdan titizlikle uygulanmıştır. Bu uygulamalar sayesinde Google aramalarında mümkün olan en yüksek seviyeye çıkılması amaçlanmaktadır.

SINIRSIZ ZİYARETÇİ TRAFİĞİ

Sitenizi gezen anlık kişi sayısının kaç olduğu ve bir ay boyunca kaç kişinin sitenizi dolaşarak sitenizde olası bir şişkinlik durumu yüzünden sitenizin kapanabilmesi gibi durumlar tarafımızca kontrol altına alınmıştır.

KOLAY KULLANILABİLİR YÖNETİM PANELİ

Ürün Girişlerinizin mümkün olan en kısa haliyle yapılması üç dört hamle ile ürününüzün girişini yapmak önemli bir konu olmakla birlikte doğru kodlanmadığı takdirde uzun zamanlar ve bıktırıcı noktalara ulaşabilen bu durumun ortadan kaldırılması tarafımızca sağlanmıştır. Ayrıca yönetim panelinizden sitenizin her bölümünde düzenlemeleri kendiniz yapabileceğiniz şekilde kolay kullanım için tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Toplu ürün düzenleme, hediye çekleri, kargo fiyatları tanımlama ve uygulama, müşterilerinize sipariş öncesi ve sonrası email gönderebilme, sosyal medya varyasyonları,

 

TELEEFON TABLET İÇİN TAM UYUMLULUK

Web sitenizin Responsive Uyumu Boostrap 3x , CSS 3 teknolojileri uygulanarak sağlanmıştır. Bazı kullanıcılar  bilmesede bir web sitesinin mobilde görünümünün nasıl olması gerektiği sizler için düşünülerek uygulanmıştır.

TÜM TARAYICILARDA ÇALIŞABİLME ÖZELLİĞİ

Bir çok web sitesinin sadece google chrome tarayıcısında düzgün çalışma durumu göz önünde bulundurularak olası bir ihtimal ile başka bir tarayıcı kullanan müşterileriniz için Başta Google Chrome olmak üzere İnternet Explorer , Mozilla , Opera gibi tarayıcılarda da sorunsuz çalışabilme ve düzgün bir sayfa düzeni sağlanmıştır.

 

Bu Hizmetlerden yararlanmak için Temalar bölümümüzden E-Ticaret Temanızı seçerek başlayabilirsiniz.

 

Dakik Ticaret E-Ticaret Sistemleri