WEB'DE FİYATLAR DÜŞÜYOR...

Kadir KARAGÖZ
Web'de Fiyatlar Düşüyor...

Web'de Fiyatlar Düşüyor...

Ülkemizde gerek döviz kurları, gerekse de piyasa ekonomisi ve enflasyon nedeniyle her geçen gün her şeye zam geliyor.
En küçüğünden en büyüğüne, soğandan sarımsağa, peynirden inşaat malzemesine, sütten ekmeğe kadar her şeye zam geliyor.
Ancak bir sektör var ki gün geçtikçe fiyatları düşüyor ve fiyatına zıt bir şekilde gittikçe kalitesi yükseliyor.
Yazılım ve Web tasarım sektörü çalışanları ile birlikte gittikçe ucuzlamaya devam ediyor.
 
Dakik Ajans olarak bizim bu işe adım attığımız yıllar olan 2007-2008 zamanlarında ortalama bir kurumsal web sitesi çok basit ve çok kolay hacklenebilir bir alt yapı yapılır, görsellik çok kötü ve işlevsellik diye birşey olmazdı, ancak buna rağmen fiyatları 2000₺-3000₺ seviyelerinde seyrederdi.
Bugün ise bir kurumsal web sitesi istenildiği zaman %100 mobil uyum, profesyonel yönetim paneli, imkansıza yakın hacklenebilme ihtimali ve inanılmaz şık tasarımlara rağmen talep edilen fiyatlar 1000₺-2000₺ civarlarında. Tabi bu fiyatların altında hatta 300₺-500₺ civarlarına da yapan hazır paketler kuran liseli arkadaşlar var. Ama o sitelere kendileri bile güvenemiyorlar.
Ortalama bir e-ticaret sitesi ise daha 2015 yılına kadar 25.000 - 30.000₺ civarında müşteri bulurken bugün 10.000₺ dediğimizde aldığımız tepkiler çok kötü.
 
Bugün bir e-ticaret sitesi 2 şekilde yapılabiliyor. 1.cisi hazır Joomla vb. hazır paketler ile kurulum ve ayarlamaları 1 saat içinde tamamlanıp teslim edilebiliyor ki biz kesinlikle böyle işlere girmeyiz.
2.cisi ise Yönetim paneli ve alt yapısı tamamen sıfırdan ve yüksek güvenlikli olarak 1-2 ay gibi bir sürede kodlanarak teslim edilebilir.
İşte bizi diğerlerinden ayıran bu 1-2 ay süren ve her aşamasını üyüce düşünerek kodladığımız ve 10 yıl kodlama garantisi verdiğimiz yapılarımızdır.
 
Şimdi ise bu yüksek fiyatları ödeyemeyenler için sıfırdan kendi kodladığımız siteleri paketler haline getiriyoruz ve böylece hem kaliteli web site fiyatlarını iyice düşürüyoruz hem de gerşek kaliteli ve yüksek güvenlikli siteler ile sizleri güvencemiz altına alıyoruz.
 
Kendi kodladığımız e-ticaret web siteleri paketleri sayesinde web site fiyatları düşerken, bu fiyata alınabilecek en kaliteli e-ticaret web sitelerini piyasaya sunuyoruz.
 
Türkiye'nin alanında en iyi yazılım uzmanı ve her biri alanında uzman kadrosunu bünyesinde barındıran Dakik Ajans olarak şimdi de ülkemiz ekonomik durumunu göz önüne alarak uygun web site fiyatları ile yüksek kaliteyi bir araya getirmeyi hedefliyoruz.
 
Ayrıca sadece paketler ile değil her türlü web ve yazılım işlerinizde aradığınızda güncellenen ekonomik fiyatlarımız ile projelerinizi ücretlendiriyoruz.
 
Türkiye ekonomisinde çalkantı devam ederken, sizde yerinizde durmayın ve uygun fiyatlı bir e-ticaret sitesi ile piyasadaki yerinizi alın...

YORUMLAR

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.