Profesyonel Web Tasarım
Grafik Tasarım
E-ticaret
Yazılım
Web Tasarım
E-ticaret Yazılımı
Web Tasarım Hizmetleri
Yazılım ve Tasarım
Dakik Ajans

DAKİK AJANS

WEB TASARIM ve YAZILIM HİZMETLERİ

Web Tasarım İstanbul
Web Sitesi
E-ticaret sitesi
Sanal mağaza sitesi
Ürün satış sitesi
Grafik ve Web Tasarım hizmetleri
Yerli Web Tasarım Firması

İŞİNİZİ GELİŞTİRİRKEN

BİZ SİZİN YERİNİZE DÜŞÜNELİM

WEB TASARIM

WEB TASARIM

Tüm cihazlara uygun responsive web tasarım hizmetleri ile her cihaz için ayrı ayrı web sitesi tasarımı yaptırmanıza gerek kalmayacak. Yapılan tüm siteler ve siteleriniz Telefonlara ve Tabletlere uyumlu olarak size sunulacaktır.

YAZILIM

YAZILIM

Yapmak istediğiniz her iş için kullanışlı, pratik ve şık web yazılımlarımız ile hem masaüstü programlara bağımlılıktan kurtulun, basitçe kullanın hem de üstün kodlama güvenliğimiz sayesinde içiniz rahat ticaretinize odaklanın.

GÜVENLİK

GÜVENLİK

Php ve Wordpress'in patladı, çatladı, virüs bulaştı gibi dertlerinden sıyrılın ve yedekleri alınan Asp.Net'in üstün güvenlik ve uzman ekibimizin profesyonel kodlamaları ile içiniz rahat işinize bakın.

E-TİCARET

E-TİCARET

İşinize, sunduğunuz hizmete ve yapmak istediğiniz paylaşımlara tam uyumlu, şık ve kullanışlı Tasarım ve Kodlama Alt Yapısına sahip Web Siteniz sayesinde E-ticaret'te kazanç sağlayın, rakiplerinizin her zaman önünde ve ilerisinde olun.

DAKİK AJANS

Web Tasarım ve Yazılım

Maalesef ki ülkemizde bulunan Ajans ve Yazılım Şirketleri ya işlerini tam yapmıyorlar, yada çok yüksek fiyatlarla işler yapıp sonrasında arkasında da durmuyorlar. İşte biz bunun bilincinde olarak, kendimizi kazandığımız müşterilerimizde süreklilik ve ülke şartlarımıza uygun fiyatlar konusunda geliştirerek ilerliyoruz.

Eminiz, bizi tanıdıktan sonra bir daha Web Tasarım ve Yazılım konularında arayışa düşmeyeceksiniz.

Web Tasarım ve Yazılım Ekibimiz

PERSONEL INTRA

İleri seviye .Net ve profesyonel Ajax mantığı ile kodlanmış, geliştirilebilirliği ve pratik kullanımı en üst düzeyde tutulmuş olan Personel İntra web yazılımı, yaklaşık 1 yıllık ekip çalışması ve saha personellerinin güncel bilgileri alınarak tasarlanıp, kodlanıp, dizayn edilmiştir.

  • Hedef, Gündem ve Toplantı Yönetimleri
  • Personel, Birim ve Şirket Yönetimleri
  • Blog, Duyuru, Öneri ve Şikayet Yönetimleri
  • Daha nice yönetim ve bilgilendirleriyle...
DEVAMI

SAHA TESPİT

Uzmanlaşmış kadrosuyla Dakik Ajans Türkiye'nin en başarılı .Net yazılımcıları ile çalışmaktadır. Dakik ajans güvencesiyle profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilen Saha Tespit web yazılımı, ileri seviye .Net ve profesyonel Ajax mantığı ile kodlanmıştır. Saha Tespit web yazılımı, kurumların içeride ve sahada çalışan elemanlarının iş takibi konusundaki iş yükünü büyük ölçüde hafifletecek şekilde tasarlanmıştır.

  • Araç ve Materyal Tespit ve Takipleri
  • Personel, Birim ve Şirket Takipleri
  • İş ve İşlem Tespit ve Takipleri
DEVAMI

SON REFERANSLARIMIZ

TÜMÜ

UZMANLARDAN

SON BLOGLAR

Web

Web'de Fiyatlar Düşüyor...

Her sektörde ve her üründe fiyatlar yükseliyor, ancak web ve yazılım alanında gün geçtikçe kalite yükseliyor ama fiyatlar düşüyor...

Yazılım ve İş Hayatı

Yazılım ve İş Hayatı

Yazılım ve yoğun iş temposu zorlukları ve bu konuda neler düşünülüyor.

Veritabanı Nedir ve DML Komutları

Veritabanı Nedir ve DML Komutları

Database - Veritabanı nedir, Nerelerde Kullanılır ve bir kaç örnekle SQL

TÜMÜ